Yeni msn Windows Live messenger 2010

Windows live messengerin yeni sürümü yani son sürümü olacak olan yeni 2010 msn çok değişik özellikleri içerisinde barındıracak. Şimdi bu özellikleri biraz tanıyalım;

Windows Live Messenger 2010’a ait internete sızan ekran görüntülerinde büyük yenilikler göze çarpıyor.

Reklamlar

Windows Live paketlerinden dördüncüsünün içinde yer alacak olan Windows Live Messenger 2010 getireceği devrimsel yeniliklerle şimdiden heyecan yarattı. Hem arama motoru Bing’i hem de Messnenger’ı önümüzdeki yıl iPhone’larla kullanıma hazır hale getirmek için uğraşan Microsoft’un, Live Messenger 2010 için aldığı çok önemli karalar var.

Noewin adlı sitenin yayınladığı ilk ekran görüntülerine göre yeni Messenger’da Facebook, Twitter ve blog sayfalarıyla etkileşim olacak. Messenger listenizdeki kişilerin Twitter ve Facebook hesaplarındaki değişimler anlık olarak Messenger içinden görülebilecek. Aynı zamanda bu kişilere ait blog sayfalarındaki değişimler de izlenebilecek. Böylece tek bir program içinden sosyal ağlaarın tamamı izlenebilecek.

Messenger’daki bir diğer yenilik ise sekmeli sohbet olacak. Şu anda ancak ek programlarla bu özellik kullanılabiliyor. Windows Live Messenger 2010’da ise aynı pencerede birden fazla kişiyle mesajlaşmaya olanak tanıyan sekmeli sohbet özelliği standart olarak gelecek.

Son yenilik ise Live Writer olacak. Yeni MS Office ile birlikte kullanmaya başladığımız Ribbon menü yapısı Live Messneger 2010’da da kullanılacak.

2010 yılının ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen Live Messenger 2010’un daha pek çok yeniliği bünyesinde barındırması bekleniyor. Ortaya çıkan bu üç özellik bile şimdiden oldukça büyük ses getirdi.

Msn zaten devamlı sürümlerini güncelleniyor ve kullanıcılarını kaybetmemek için yeni özellikler geliştiriyor. Buda kullanıcıların bu servisten ayrılmamasını sağlıyor.

YABANCI

Rate this post
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum yapın