BlackBerry Curve 8520 özellikleri

BlackBerry Curve 8520 cep telefonunun özelliklerini sizlere anlatacağız çünkü kısa zaman önce bu telefon Türkiyede satışa sunuldu.

Turkcell ve RIM yeni akıllı telefon BlackBerry Curve 8520’yi Türkiye’de satışa sundu.

Reklamlar

BlackBerry Curve serisinin kolay kullanımlı yeni akıllı telefonu; hareket halindeki kullanıcılara e-posta, mesajlaşma, sosyal iletişim ağlarına katılma, müzik ve eğlence olanakları sunarak hayatlarını zenginleştiriyor.

Turkcell ve Research In Motion (RIM), “hayatla sürekli bağlantıda olmayı sevenler” için e-posta, mesajlaşma (IM, SMS, MMS), ve popüler sosyal iletişim sitelerine kolay erişim olanağı sunan yeni BlackBerry® Curve™ 8520 akıllı telefonu çok avantajlı fiyatıyla, 59 TL x 24 ay taksitle Turkcell satış noktalarında müşterilerinin hizmetine sundu.

Siyah rengi ve zarif tasarımıyla göz dolduran yeni BlackBerry Curve 8520, Q klavyesi ile rahat ve hatasız yazım kolaylığı sağlarken, hareket halindeyken de eğlenceden geri kalmak istemeyenler için zengin multimedya yeteneklerine, müzik, oyun ve diğer mobil uygulamalara erişim olanağına sahip, kolay kullanımlı yepyeni bir akıllı telefon.

Bir dünya telefonu olan BlackBerry Curve 8520, ayrıca Wi-Fi® yeteneğiyle kullanıcılarına internette hızlı gezinme ve geniş veri kapsaması olanağı da sunuyor.
Sektör lideri bir mobil e-posta ve mesajlaşma çözümü sunan, kullanım etkinliği ve kolaylığı için tasarlanmış BlackBerry Curve 8520 akıllı telefon; ilk kez uygulanan dokunmaya duyarlı yenilikçi optik trackpad’i sayesinde kaydırma ve seçmeyi hem kolay hem pürüzsüz hale getirerek, ekranda istenen yere gitmeyi keyfe dönüştürüyor. Sadece medya için ayrılmış tuşlara sahip ilk BlackBerry akıllı telefonu özelliğini de taşıyan cihazın üst kenarıyla zarif bir şekilde bütünleşen bu tuşlar, kullanıcıların müzik ve videolarını hem rahat hem de kolay bir şekilde kontrol edebilmelerini sağlıyor.

BlackBerry Curve 8520 akıllı telefonu hangi özelliklere sahip?
• Ful QWERTY klavye ve dokunmaya duyarlı optik trackpad sayesinde güvenilir, hassas yazı yazma ve navigasyon.
• 256MB Flash hafıza; 512Mhz gelecek nesil işlemci ile arttırılmış performans.
• Sesle arama dahil, üstün telefon özellikleri; kulaklık, araç kiti, ve diğer Bluetooth aksesuarlarıyla birlikte eller serbest kullanım için Bluetooth (2.0) desteği.
• Yakınlaştırma ve video kaydetme kabiliyetli 2 MP dijital kamera.
• Müzik, resim, ve video için gelişmiş medya oynatıcı; medya için ayrı tuşlar; 3,5 mm’lik stereo kulaklık girişi; iTunes® veya Windows Media® Player’dan akıllı telefona kolayca ve çabucak müzik senkronize etmeye yarayan BlackBerry® Media Sync*
• Yahoo!®, Windows Live™ Hotmail®, AOL® ve Gmail™ gibi en popüler ISP e-posta hesapları dahil olmak üzere, desteklenen 10 adede kadar e-posta hesabına erişim için BlackBerry® Internet Service desteği; şirketler için gelişmiş güvenlik ve bilgi teknolojileri yönetimi özellikleri içeren BlackBerry® Enterprise Server desteği
• Cihaz faalken kart değişimine izin veren microSD/SDHC hafıza kartı yuvası; mevcut hafıza kartlarını 16 GB’a kadar destekler; 32 GB’lık yeni nesil hafıza kartları piyasaya çıktığında onları da desteklemesi bekleniyor; 2GB’lık bir hafıza kart telefonla birlikte verilmektedir.
• Tümleşik Wi-Fi (802.11 b/g)
• Dört bantlı dünya telefonu: EGDE/GPRS/GSM (850/900/1800/1900 MHz)

Blackberry Türkiyede değil belki ama Amerikada en çok kullanılan cep telefonu markalarından birisi. Türkiyede daha çok samsung ve nokia kullanılmaktadır.

YABANCI

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum yapın