2009 yılının en iyi güzel cep telefonları

2009 yılının en iyi en güzel cep telefonu telefonları seçildi. Bizde sizler için bu cep telefonlarını araştırdık ve bakın en iyiler arasında hangileri var.

Reklamlar

Bu yıl oldukça fazla sayıda akıllı telefon modeliyle karşılaştık. Bunların arasından en başarılı 10 tanesini sizin için biraraya getirdik.

Akıllı telefon pazarı her geçen gün büyüyor. Cep telefonu üreticileri de çıkardıkları akıllı telefon modelleriyle bütün hünerlerini gözler önüne seriyorlar.
2010 yılında göreceğimiz akıllı telefonları şimdiden merak etmeye başlamışken 2009 yılında piyasaya sunulan akıllı telefonlardan en başarılı 10 tanesini bir araya getirerek sona ermekte olan yılın bir özetini beğeninize sunuyoruz.

İŞTE O TELEFONLAR


Palm Pre
CES 2009’da sahneye çıkan Palm Pre akıllı telefon piyasasına yeni bir soluk getirdi.Palm WebOS işletim sisteminin içerik yönetimi ve multimedya uygulamalarındaki başarısı akıllı telefon pazarında oyunun kurallarını değiştirdi.


Motorola Droid
2009’un en popüler 10 akıllı telefonundan birisi de Motorolo Droid oldu. Android 2.0 işletim sisteminin ve başarılı dokunmatik ekranın gücünü arkasına alan Motorola Droid için Android telefonların en iyisi diyebiliriz.


RIM BlackBerry Bold 9700
BlackBerry Bold 9700, bir önceki BlackBerry modelinin başarısını devam ettirerek alkışı hak etti.


iPhone 3GS
iPhone 3G’den donanımsal olarak pek bir farkı olmayan iPhone 3GS, daha uzun pil ömrü ve daha hızlı performansı ile göz doldurmayı başardı. iPhone 3GS’nin multimedya uygulamalarındaki ve internet sayfalarını görüntülemedeki kullanım kolaylığı inkar edilemeZ


HTC Hero
Başarılı özelleştirilebilme fonksiyonları ve sıra dışı şık tasarımı ile beğeni toplayan HTC Hero, ABD’deki operatör firmaların başarılı kampanyalarıyla da kendisine geniş bir kullanıcı kitlesi yaratmayı başardı.


Samsung Omnia II
2009’un en çok beklenen akıllı telefonlarından birisi olan Samsung Omnia II, özellikle 5 MP çözünürlükteki kamerası ve multimedya uygulamarındaki başarısı ile kendinden söz ettirmeyi başardı. AMOLED ekranı ile fotoğraf ve video görüntülemede oldukça yüksek


HTC Touch Pro 2
Ekstra geniş dokunmatik ekranı ve başarılı klavyesiyle göz dolduran HTC Touch Pro 2, bir akıllı telefondan yapmasını beklediğiniz her şeyi fazlasıyla yerine getiriyor. HTC Touch Pro 2 de 2009’un en iyileri listesine girmeyi başardı.


Nokia N900
ABD’de çok tutulmamış olsa da geniş kitlelerce beğeni kazanan Nokia N900’ü saymazsak olmaz. Nokia’ya özel fonksiyonlarla donatılmış olan N900, Nokia fanatiklerinin gönlünde taht kurmayı başardı.


T-Mobile MyTouch 3G
T-Mobile MyTouch 3G de Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonlar kervanına katıldı. Performansı ve sade tasarımıyla en iyi akıllı telefonlar listesine girmeyi başardı.


RIM BlackBerry Curve 8900
Her ne kadar Wi-fi desteği olmadığı için pek çok kişide hayal kırıklığı yaratmış olsa da BlackBerry Curve 8900 hem iş adamlarına hem de ev kullanıcılarına yönelik oldukça gelişmiş özellikleriyle listeye girmeyi başardı.

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum yapın