Sitelerinize Yeni Twitter Fallow Buton Ekleyin

Sitelerinize Yeni Twitter Fallow Buton Ekleyin – Twitter bu gece yaptığı açıklamayla web sayfalarına eklenebilecek yeni ‘takip et’ düğmesini duyurdu. Yeni takip et düğmesi, kullanıcıların herhangi bir Twitter hesabını Twitter’a gitmeden takip etmesine imkan tanıyor, tıpkı Facebook sayfasını bir web sitesi üzerinden beğenmek gibi.

Reklamlar

Twitter şimdiye kadar sadece Twitter hesabıyla bağlantılı görsel bir düğme sunmaktaydı. Onları halen istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz ancak yeni Javascript tabanlı düğme ile Twitter takipçilerinizi arttırma şansınız daha yüksek. Dilerseniz takip et düğmenizin yanına takipçi sayınızı da ekleyebiliyorsunuz.

Twitter, yeni takip et düğmesinin AOL (imdb, huffingtonpost.com, about.me), CBS News ve Fox News vb. önemli yayıncılar ile bir çok ABD’li ünlü ismin sitesinde görülebileceğini söylemiş ama bir kaç gün sonra bir kaç milyon sitede kullanıldığını açıklayabilir.

Henüz Facebook’un adımları yanında ufak kalıyor ama Twitter web sitelerinde Facebook’un peşini bırakmayacak gibi. Diğer yandan Linkedin de yeni geliştirici platformuyla Facebook’u yalnız bırakmayanlardan ve bu alanda bir rekabetin yaşandığı ortada. Web teknolojilerinin gelişimiyle bazı kanalların online iletişimimizin sarıyor olması gerçekten bir kaç yıl önce pek de düşünmediğimiz bir şeydi.

Rate this post
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum yapın