Facebook messenger’e yeni özellikler eklendi

Bildiğiniz gibi Facebook Msn giderek büyüyor ve çoğu arkadaşımızda kullanmaya başladı. Facebook messengeri ilk olarak 2008 yılında aktif etmiş ve kullanıcılarının hizmetine sunmuştu. İş bu messengere yeni özellikler ekledi Facebook yönetimi.

Sponsorlu Bağlantılar

Nedir bu yenilikler;
Arkadaş listeleri eklendi
facebook
Getirilen arkadaş listeleri özelliğiyle, sohbet listenizde sadece bazı gruptaki arkadaşlarınızın bulunmasını sağlayabiliyorsunuz. Bu yenilik özellikle arkadaş listesinde oldukça fazla kişi barındıranları sevindirecek gibi gözüküyor.

Gruba Çevrimdışı Olabiliyorsunuz
facebook2
Özellikle işyerinde Facebook kullananların hiç kuşkusuz ki en büyük derdi, listelerindeki patronlarına yakalanmaktır. Bu sorunu da bazı gruplara çevrimdışı gözükerek giderebiliyorsunuz.

Yeni Seçenekler Eklendi
facebook3
Seçenekler kısmında çok fazla yenilik olmamakla beraber, listelerinizi sıralayabileceğiniz bir link seçenekler sayfasına eklenmiş durumda. Bu seçenek sayesinde arkadaş listenizi istediğiniz gibi sıralayabiliyorsunuz.

Bu yeni özellikler sayesinde Facebook Messenger bir ilerleme yaparmı bunu hep beraber ilerleyen günlerde göreceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: , , ,


Bu Yazıda Sizinde Yorumunuz Olsun

UYARI: Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız! Ayrıca Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Tugbam.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.