iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak

iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak – İddaalar havada uçuşuyor ve iphone 5 yakında piyasaya çıkacağı haberleri de bu iddaalar arasında. İşte o iddalar;

Reklamlar

iPhone 5 söylentilerine bir tane daha eklendi. İddialara göre Apple, iPhone 4 üretimini yavaşlatıp Eylül ayında pazara çıkması düşünülen iPhone 5’in üretimine ağırlık verdi.

Apple, şimdiye kadar hep haziran aylarında yeni nesil iPhone ürünlerinin duyurusunu yapıyordu.

Durum böyle olunca San Francisco’da gerçekleşen WWDC2011 geliştirici konferansında, herkes iPhone 5’in duyurusunu bekliyordu fakat beklenen olmadı. Hiç kimse iPhone 5’ten bahsetmedi.

Buna karşın Bloomberg, güvenli bir kaynaktan aldığı bilgiye göre, yeni nesil iPhone’un iPad 2 de kullanılan yeni nesil A5 işlemcisine sahip olacağını iddia etti.

iPhone 5, sekiz Megapiksel’lik bir kameraya sahip olacak ve iOS 5 işletim sistemi ile birlikte satılacak.

Yeni ürünün tasarımının iPhone 4 ile aynı olacağını söyleyen Bloomberg, düşük konfigürasyonlu bir Lite modelinin de çıkacağını söyledi. Bu Lite model, uygun fiyatı ile gelişmekte olan ülkelerde satılacak.

İddiaya göre iPhone 5’in lansmanını Eylül ayında Steve Jobs yapacak. Söylentilere göre, esas değişiklik iPhone’un altıncı neslinde yaşanacak.

iPhone 5 Yerine iPhone 4S mi Geliyor?

Hatırlayanlar bilir. İki yıl önce iPhone 3GS çıktığında, işlemci ve ağ teknolojilerinde yenilikler yapılmıştı. S harfi performans anlamına geliyordu. Apple yeni nesilde benzer bir değişiklik yapacak. Dolaysıyla insanın aklına, bu ürün acaba iPhone 4S olabilir mi diye geliyor.

Milliyet

Sponsorlu Bağlantılar

Yorum yapın