TTnet 50 milyon şarkıyı kullanıcılarına dinletti

TTnet rekora doğru koşuyor şimdiye kadar kullanıcılarına 50 milyon şarkı dinlettirdi. Dijital müziğin adresi olan TTNET MÜZİK, Türkiye’de sanatçıların haklarını korumayı ve yasal müziğin yaygınlaşmasını amaçlayarak, 300 bini aşkın yerli ve yabancı şarkıyı tüm TTNET müşterilerine dinleme ve indirebilme imkanı sağlıyor.

Reklamlar

Haziran ayı itibarıyla dinlenen şarkı sayısı 50 milyonu, indirilen şarkı sayısı ise 15 milyonu aşan TTNET MÜZİK portalı büyük ilgi görüyor.

Şarkılar dijital ortamda ilk önce TTNET MÜZİK’te
TTNET MÜZİK, tüm TTNET kullanıcılarına Türkiye’nin en sevilen sanatçılarının albümlerini müzik marketlerle eş zamanlı olarak dijital ortamda ilk kez dinleme ayrıcalığı sunuyor. Ayrıca şarkılar dinlenirken, bir yandan da video klipleri izlenebiliyor.

TTNET MÜZİK portalının haziran ayı konukları Ajda Pekkan, Sertab Erener, Kenan Doğulu, Işın Karaca, Niran Ünsal ve Aylin Aslım oldu.

TTNET kullanıcıları, bu albümleri www.ttnetmuzik.com.tr adresinden dijital ortamda ilk kez dinleme ayrıcalığına kavuşuyor.

TTNET MÜZİK’te son 1 ayda en çok dinlenen ve indirilenler…
TTNET MÜZİK’te son 1 ayda en çok dinlenen ve indirilen albüm Yalın’ın ‘Ben Bugün’ albümü olurken, şarkılarda ise Gülben Ergen’in ‘Giden Günlerim Oldu’ isimli parçası ilk sıraya yerleşti. Öte yandan yabancı albümlerden en çok Pearl Jam’in Ten (Legacy Edition) albümü dinlendi.
Cnet

Rate this post
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum yapın