Tatilbudur.com ile para kazanın

Tatilbudur.com ile siteniz üzerine yerleştirdiğiniz reklamlardan para kazanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında tatilcilerin dikkatini çekecek reklamlar ile kazanma şansınızda artabilir. Kendi sitesinde reklamlar ile ilgili şöyle bir açıklama var.

Reklamlar

REZERVASYON BAŞINA KAZANÇ
Web sitenizin içerik sayfalarında yayınlayacağınız Tatilbudur.com’a ait reklam bannerlarına tıklayarak kullanıcılarınız yaptığı her rezervasyon başına ödeme yapılır. Rezervasyon başına ödeme rezervasyon tutarının %5’idir. Sitenizden gelen ziyaretçiler 5 gün boyunca cookie/kurabiye ile takip edilir. 5 gün içinde Tatilbudur.com’da rezervasyon işlemini tamamladığı takdirde komisyon almaya hak kazanırsınız. Cookie 5 gün sonra devredışı kalır.

KAZANCINIZ HEMEN ÖDENİR
Eğer bireysel site sahibi iseniz, iş ortaklığı programı minimum ödeme limitini aştığınızda, sizin talimatınızla kazancınız bize bildirdiğiniz banka hesabınıza, ilgili stopaj vergisi kesildikten sonra nakit olarak yatırılır.

TATİLBUDUR.COM GÜVENCESİ
Tatilbudur.com reklam ortaklığı programı ekibi, sizin en etkili ve en karlı şekilde programdan faydalanmanız için sizlerle birebir irtibatta olacak, fikir ve önerilerinizi değerlendirecektir.

RAPORLAMA
Günlük, haftalık veya aylık raporlara ulaşmanız hızlı ve kolaydır. Bu raporlar doğrultusunda reklam boyut ve içeriğinde gerekli düzenlemelere gidebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı sayınız rapor sayfalarında size ayrıntılı olarak gösterilmektedir.

ÖDEMELER, VERGİ VE FATURALANDIRMA
Reklam ortaklığı programımıza Şirket sitesi olarak da, Bireysel site olarak da katılabilirsiniz. Her iki site şekli için de minimum ödeme limiti 100 TL ‘dir. Bu limite ulaşan veya geçen site sahibinin isteği doğrultusunda, ödemeler her haftanın son iş günü olan Cuma günleri yapılır.

Şirketler İçin
Reklam ortaklığı programına kayıt yaptırırken Şirket sitesi alternatifini seçen kullanıcılarımıza ödemeler, fatura karşılığı yapılacaktır. Toplam alacakları tutar 100 TL ‘yi aşan sitenin yöneticileri, ödeme talimatını Hesaplarım sayfasından Tatilbudur.com’a verdikleri anda, düzenlemeleri gerekli olan fatura tutarını da bu sayfada görebileceklerdir.
Fatura düzenlenirken toplam iş ortaklığı geliri artı %18 KDV baz alınacaktır. Şirketler’in iş ortaklığı ödemelerini almaları için, kestikleri faturaları vereceğimiz TİRA GRUP MUHASEBE MÜDÜRLÜĞÜNE göndermeleri gerekmektedir. Faturaların Tatilbudur.com tarafından alınmasını takip eden ilk Cuma günü sitenin ödemesi yapılır.

Şahıslar için
Reklam ortaklığı programına kayıt olurken, Bireysel site alternatifini seçen kullanıcılarımıza ödemeler yapılırken toplam kazanç üzerinden %10 oranında gelir vergisi stopajı kesintisi yapılacaktır.
Tatilbudur.com, fatura düzenleyemeyen bireylere yaptığı ödemeler için yürürlükteki vergi kanunlarına göre %10 stopaj ödemektedir. Bu nedenle yapılan %10 stopaj kesintisi, her ayın sonunda beyan edilmekte ve vergi dairesine yatırılmaktadır.

Adres: İcadiye Mah Cumhuriyet Cad. Ayarcıbaşı Sok. No:3/B Bağlarbaşı / Üsküdar / İSTANBUL
Telefon: (0216) 444 0 484
Mail: info@mikatur.com

Rate this post
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum yapın