Kendi kızına inanılmaz işkence

Kendi kızına insan dışkısı yedirerek inanılmaz bir işkence uygulayan kadın tutuklandı. Artık sosyal hayatımızda neler oluyor, bu insanlar neden böyle ahlak ve mantık dışı hareketler yapıyorlar demekten kendimizi alamıyoruz. Sebeplerini araştırmak gerek ama hem Türkiyede hemde dünya üzerinde çocuklara uygulanan şiddet gitgide artmakta. İşte haberin devamı;

Reklamlar

23 yaşındaki Texaslı bir kadın, kızına dışkı yedirdiği için tutuklandı.

Austin polisine göre Emily McDonald isimli kadının üç yaşındaki kızının 15 Nisan’da yüksek ateş ve kronik diyera şikayetinden tedavi altına alındı.

Araştırmacılar, doktorların çocuğun kan örneğinde dışkı kalıntıları bulduktan sonra şüphelendiğini söyledi. Durum, çocuğun sistemine alışılmışın dışında organizmalar soktuğu için ciddi enfeksiyona yol açtığını da belirtildi.

Hastane görevlileri McDonald’ın odasına gizli bir kamera yerleştirdiler. Bir süre sonra kaydedilen görüntüye bakıldığında kadının, çocuğunun bezinden dışkıyı alarak onun beslenme tüpüne koyduğu görüldü.

Hastane görevlileri polise haber vererek kadını tutuklattı. Polisin yaptığı açıklamaya göre kadın bunu beş kereden fazla yapmış. McDonald çocuğa zarar vermek suçundan 100bin dolar para cezasına çarptırıldı.

Rate this post
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum yapın