Avrupa Telekom şirketleri Google’dan para istiyorlar

Google kullanıcılarına sunduğu bedava hizmetlerin bazıları için Avrupalı bazı Telekom şirketleri Google’dan para istemeye hazırlanıyorlar. Para istemenin nedeni ise youtube gibi video paylaşımlarının kendi sistemlerini çok yavaşlattığını düşünmeleri. İşte detaylar;

AVRUPA’nın Telefonica, France Telecom ve Deutshe Telekom gibi bazı önde gelen telekom şirketleri, Google’a Youtube gibi internet üzerinden bedavaya video paylaşım hizmeti vererek sistemi yavaşlattığı için kendilerine ödeme yapması gerektiğini iddia ettiler.

Sponsorlu Bağlantılar

Telekom şirketleri ile Google’ın ilişkilerinin de iyi olmadığını gösteren bu durumda telekom şirketleri hızlı ve kesintisiz internet hizmeti için milyarlarca dolar alt yapı yatırımı yaptıklarını belirterek, bu yatırımların geri dönüşünü sağlayamamaktan endişe ettiklerini dile getiriyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: , , ,


Bu Yazıda Sizinde Yorumunuz Olsun

UYARI: Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız! Ayrıca Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Tugbam.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.