Acer Aspire Z5751 Kasası Olmayan Bilgisayar

Acer Aspire Z5751 Kasası Olmayan Bilgisayar – Bu PC’de kasa yok sadece ekran var ve her şeyi bu ekranın içine sığdırmayı başarmışlar.

Reklamlar

Acer Aspire Z5751 -All in One-masaüstü bilgisayarı yalnızca ekrandan ibaret!

Acer Hepsi Bir Arada(All in One) serisinde tasarım performansla buluşuyor. Modern ve minimalist bir tasarıma sahip olan ve az yer kaplayan bu masaüstü bilgisayar evinizin veya ofisinizin dekoruna kolayca uyum sağlayacak.

Olağanüstü performans, gelişmiş kullanılabilirlik, HD film ve TV izleme özelliğinin yanı sıra gelişmiş oyunlar oynama ve her yanınızı saran sesin tadını çıkarmak… tüm bunlar insanların bir bilgisayarda aradığı özellikler. Bilgisayarlar dijital yaşamımızın merkezi haline geldiğinden gerçek birer çoklu görev uzmanı olmalılar. Acer’ın yeni hepsi bir arada masaüstü bilgisayar serisi bütün bu ihtiyaçları karşılayacak şekilde geliştirilmiştir. Yeni Acer Aspire Z5751, Hepsi Bir Arada Bilgisayar üstün performansını, olağanüstü eğlence deneyimi ve hafif tasarımla birleştirerek yeni nesil bilgisayarlara mükemmel bir örnek oluyor.

Modern ve minimalist bir tasarıma sahip olan bu masaüstü bilgisayar evinizin dekoruna kolayca uyum sağlayacak ve yeni görüntüsünün verdiği farklılık hissi ile yaşam alanınızı canlandıracak. Az yer kaplayan bu tasarım gri ve siyahın göz alıcı uyumu ile bezenmiştir ve geniş Tam HD panel ile ekranın kenarları arasında mükemmel bir denge hâkimdir. Havalı entegre hoparlörlerinin üzerinde yer alan buz mavisi ışıkların kullanıcının ruh haline en uygun ortamı yaratması ve klavyeyi aydınlatması için dört farklı parlaklık ayarı vardır. Klavye kullanılmadığı zaman hoş bir biçimde bilgisayarın altına gizlenerek minimalist görünümü zenginleştirir. Modern sanattan esinlenilerek tasarlanan gümüş renkli arka ayak sade fakat şık bir görüntü oluşturmaktadır.

Acer TouchPortal oyun ve eğlenceye yönelik dokunmatik uygulama dizisini birleştiren gerçek anlamda pratik bir dokunmatik deneyim sunar. TouchPortal ekranın altındaki kayan menü sayesinde dokunmatik uygulamalara kolayca erişebilirsiniz. Menüyü kaydırarak başlatmak istediğiniz uygulamayı bulun ve ikonu portal ekranına sürükleyin, hepsi bu kadar! Acer TouchPortal sadece dinamik kullanıcı deneyimi sunmakla kalmaz, aynı zamanda bilgisayarla etkileşim kurmanızın ve bütün multimedya içeriklerinizi entegre etmenizin en kolay yollarından birini sunar.

TouchMusic ile istediğiniz ortamı yaratın; favori parçalarınıza göz atın, dilediğiniz gibi yönetin ve çalın. TouchPhoto ile hayatınızın en değerli anlarının keyfini yaşayın; fotoğraf albümlerinizi düzenleyin; fotoğrafları döndürmek, yakınlaştırıp uzaklaştırmak ve sonraki veya önceki fotoğrafa geçmek için çoklu dokunmatik kontrolleri kullanın. Ayrıca TouchPhoto ile Flickr ve Facebook’taki fotoğraflarınızı ailenize ve arkadaşlarınıza da gösterebilirsiniz.

TouchVideo ile sadece Blu-ray veya DVD film ya da kendi videolarınızı izleme keyfi yaşamakla kalmaz, ayrıca YouTube ya da Facebook’taki klipleri izleyebilir ve videolarınızı YouTube’a yükleyebilirsiniz. TouchBrowser web sitelerinde gezinti veya sık kullanılan web sitelerinizin anında önizlemesini yapmanızı sağlayan dokunmaya duyarlı pratik bir yöntem sunar. TouchCam online sohbetinize eğlenceli video efektleri ekleyen veya temalı kayıt yapıp YouTube™da arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlayan pratik dokunmatik kontrol özellikleri sunar.

58,4 cm (23”) ebatta sunulan Z5751, Tam HD 1920×1080 çözünürlüğe sahip yüksek parlaklıkta ekranları ve 5 ms kadar hızlı yanıt süresinin yanı sıra yoğun grafikli multimedya uygulamalarını bile sorunsuz bir şekilde çalıştıran Intel® HD grafik kartı ile en yüksek kalitede görüntü sunar. 5.1 kanal surround ses desteği ve optimize Dolby® Home Theater® III ses geliştirici ile HD ses desteğine sahip olan bu masaüstü bilgisayarlar kendinizi bütünüyle eğlencenin ortasında hissetmeniz için derinlik faktörü ekliyor.

Blu-ray Disc™ optik sürücü (isteğe bağlı), hepsi bir arada kart okuyucu ve TV alıcısına (isteğe bağlı) sahip olan bu model filmlerden oyunlara, TV’den resimlere kadar dijital dünyanızın bütün öğelerini bir araya getirebilir, kısacası eğlencede de hepsi bir arada tasarım.

Performansa gelince… yeni Aspire’lar multimedya dosyalarını düzenlemek veya yüksek devinimli hızlı oyunlar oynamak gibi yüksek güç gerektiren uygulamaların bile kolayca üstesinden gelmek için en yeni Intel® Core™ i5 ve i3 işlemcileri kullanarak maksimum eğlence ve verimlilik sağlar. Çoklu görev uygulamalarının daha hızlı yapılmasını sağlayan bu masaüstü bilgisayar daha verimli olmanıza, daha çok eğlenmenize ve az zamanda daha çok iş yapmanıza yardımcı olur.

En gelişmiş kablosuz ve kablolu teknolojiler ile tam bağlanabilirlik özellikleri sunar: 802.11a/b/g/n ağ bağlantısı, Gigabit LAN ve isteğe bağlı dâhili Bluetooth®2.1. Dâhili mikrofon ve yüksek çözünürlüklü web kamera görüntülü sohbet ve konferans aracılığıyla dostlarınız ve aileniz ile temas halinde olmanızı sağlar.

1,5 TB’a kadar depolama kapasiteli büyük Seri ATA sabit disklere sahip olan bu masaüstü bilgisayarlar büyüyen dijital arşivinizi kolayca depolamanız için oldukça geniş bir alan sunar. 8 GB’ye kadar DDR3 bellek en zorlu uygulamaların sorunsuz çalıştırmasını sağlarken 8 adet USB portu bütün çevre birimlerinize pratik bağlantı olanağı sunar.

Rate this post
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum yapın