öss yerleştirme sonuçları mesaj ile gelecek

Öss yerleştirme sonuçlarının cep telefonunuza mesaj ile gelmesini istermisiniz. Evet böyle bir uygulama var ve bu seneki öss yerleştirme sonuçları cep telefonunuza anında mesaj ile iletilebilecek. İşte ayrıntıları;

Reklamlar

Avea’nın, ÖSYM işbirliği ile gerçekleştirdiği ”Mobilöğren ÖSS Mobil Bilgi Servisi” ile abonelerine, ÖSS yerleştirme sonuçlarını açıklandığı anda kısa mesaj ile bildireceği belirtildi.

Avea’dan yapılan yazılı açıklamada, GSM operatörünün, ÖSYM işbirliği ile hayata geçirdiği ”Mobilöğren ÖSS Mobil Bilgi Servisi” ile ÖSS yerleştirme sonuçlarını açıklandığı anda abonelerine kısa mesaj ile ulaştıracağı ifade edildi.

Yerleştirme sonuçlarını ÖSYM tarafından açıklandığı anda öğrenmek isteyen Avea abonelerinin, ”OYS boşluk TC Kimlik Numaralarını” yazıp 3366’ya mesaj göndererek servise kayıt yaptırmalarının yeterli olacağı duyurulan açıklamada, önceden kayıt yaptırmayan adayların sonuçlar açıklandıktan sonra da 3366’ya mesaj atarak sorgulama yoluyla ÖSS sonuçlarını öğrenebilecekleri vurgulandı.

Avea abonelerinin bu servisten 2 SMS /4 Kontör ücretle yararlanabileceği bildirildi.

Heyecanla beklenen sonuçlara şurada çok az bir zaman kaldı ve herkes heyecanlı. İnşallah istediğiniz okul ve bölümü kazanırsınız.

Rate this post
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum yapın