Turkcell 3G tarifeleri ve fiyatları

3G üçüncü nesil mobil iletişim sistemlerinin Türkiye’de kullanılmaya başlamasından sonra Turkcell tarifelerini ve fiyatlarını açıkladı.

Reklamlar

Avea’nın ardından cep telefonu operatörü Turkcell de 3G paket fiyatlarını açıkladı. Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv’in katıldığı bir basın toplantısı ile açıklanan fiyatlar farklı seçenek ve hizmetleri kapsıyor. Ali Poyrazoğlu ve ekibinin Turkcell 3G’ye özel hazırladığı skeçle sahneye gelen Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, “İleride bu güne dönüp baktığınızda Türkiye’nin tarihinde çok önemli bir olaya tanıklık ettiğinizi hatırlayacaksınız” dedi ve konuşmasını şöyle sürdürdü: “Biz bu vizyonu çok önceden gördük, Türkiye’nin potansiyeline inandık ve kendimize görev edindik. 3G’yi en çok biz istedik. En sonunda bu önemli teknolojiyi Türkiye’ye kazandırdık. Türkiye’de ilk 3G demosunu biz yaptık. 3G’yi Türkiye’ye getirmek bizim en büyük hayalimizdi. Bugün bu hayali gerçekleştirdiğimiz için çok heyecanlıyız, bir o kadar da mutluyuz. Turkcell olarak buna önderlik etmekten büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. Hepimize hayırlı olsun.”

3G fiyatları temel olarak cep ve bilgisayar kullanımı olarak ikiye ayrılıyor.

Bilgisayardan internete bağlanmak isteyenler için farklı seçenek ve paketler bulunuyor:

Faturalı hatlara 3G internet paketi:
Aylık 1 GB (29 TL, 24 ay karşılığı VINN 3G modem hediyeli, ilk üç ay 19 TL)
Aylık 4 GB (39 TL, 24 ay karşılığı VINN 3G modem hediyeli, ilk üç ay 19 TL)
Aylık 8 GB (69 TL, 24 ay karşılığı VINN 3G modem hediyeli)

Faturasız hatlara 3G internet paketi:
Aylık 4 GB (49 TL)
Haftalık 4 GB (19 TL)

Cepten internet
100 MB kota 9.38 TL / 65 kontor (ilk 3 ay 3.94TL, 30 kontor)

Bütün paketlerde limit aşımı yapıldığında ise MB başına 5 kuruş ödenecek.

Bu paketlerle birlikte kullanıcılara farklı hizmetler de sunulmaya başlanıyor. Örneğin ayda 5 TL ödenerek Cep TV aboneliği satın olmak mümkün. Ayrıca Lig TV aboneliği ile cep telefonundan futbol maçı izlemek de mümkün olacak.

Rate this post
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum yapın