Sitenizi doğal bağlantılara açın

Siteniz her ne kadar dışarıdan bağlantı alsada siz doğal bağlantılara sitenizi açmalısınız. Bilmelisinizki siteniz sizin arkadaşlarınızla ile yada kısa süreli faydası olan çapraz bağlantı değişimlerine katıldığınız düzenlerden daha getiri sağlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Şöyleki sitenize siz kendiniz yazdığınız bir makale için bağlantı değişimlerine katılarak 100 tane pagerank değeri yüksek link aldınız. Ama size sayfası içerisinden pagerank değeri 0 olan elli tane link verdiler ise o daha yararlıdır. Çünkü burada sayfa içerisinden link veriliyor ve doğrudan sayfanızıa bağlantı sağlanılıyor.

Demek istediğimi sanırım anladınız. Örnek vererek açıklayalım;
Türkiyede’ki portakal ağaçlarını anlatan görsel ve videolu bir makale yazdınız. Bu makalenize başka portakal ağaçlarını anlatan bir sitenin sayfası tarafından link verildi ve sizi kaynak gösterdi. Buradaki bağlantı değeri çok yüksek, halbuki sizin değişimlere katılarak aldığınız saçma sapan bağlantılar bunun yanında çok kalitesiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: , , ,


Bu Yazıda Sizinde Yorumunuz Olsun

UYARI: Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız! Ayrıca Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Tugbam.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.