Facebook adınızı hemen alın

Facebook adınızı hemen almaya başlayın. Bugün itibari ile artık kullanıcı adları görünebilecek bir url şekline dönüştürüldü.

Sponsorlu Bağlantılar

Bugün saat 07:01 itibariyle aktif hale gelen sistemde kullanıcılar Facebook URL’lerinde kendi isimlerini kullanabilecekler. “İlk gelen alır” mantığı ile çalışan sistemde kullanıcılar facebook.com/kullanıcıadı şeklinde URL adresleir alabilecekler. Ayrıca isteyen kişiler kendi isminin dışında başka bir isimle de kullanıcı adı oluşturabiliyorlar. Ancak yapılan işlem bir defaya mahsus olduğu için alınan isme dikkat etmek gerekiyor.

Öte yandan isteyen kullanıcının kendi ismi dışında başka bir ismi de kullanıcı adı olarak alabiliyor olması uzun vadede karışıklık ve sıkıntı oluşturabilecek bir sorun olarak görülüyor. Bu sistemi ticari amaçları için kullanacak kişilerinkonuyu suistimal edebilecekleri düşünülüyor.

Aktif hale gelen sistemde kendi kullanıcı adınızı almak için Facebook’a giriş yaptıktan sonra aşağıdaki adrese girmeniz gerekiyor.

Alan adınızı almak için www.facebook.com/username adını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: , ,


Bu Yazıda Sizinde Yorumunuz Olsun

UYARI: Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız! Ayrıca Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Tugbam.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.