İçerikleri aynı iki sitem var ne yapmalıyım?

Soru: İçerikleri aynı olan iki sitem var ne yapmalıyım? İki sitemede içerik girmeye devammı edeyim yoksa birisini kapatayım mı?

Sponsorlu Bağlantılar

Sitelerinizden bir tanesini 301. yeniden yönlendirmesi kullanarak daha güncel tuttuğunuz siteye yönlendirebilirsiniz. Pegarank ve sıralamalar için gelen bağlantılar arasında 301. yeniden yönlendirilmesi değerlendirilir ve uygundurda. Sitenizi yeni alanınıza taşıdıktan sonra tasarımını yenilemeniz görsellik ve değişiklik açısından çok yararlı olacaktır. Eski sitenize gelen bağlantılar kontrol ederek, bağlantı veren site yöneticisi ile irtibata geçip yönlendirdiğiniz siteye bağlantılarını değiştirmesini sağlayın. Eski sitenizde site içi bağlantılarınızı kontrol edin ve bunları yeni sitenize yönlendirdiğinizden emin olun. Karışıklığı önlemek ve kullanıcılarınızın sitenize alışması için eski sitenizi 6 ay daha açık tutun.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tags: , ,


Bu Yazıda Sizinde Yorumunuz Olsun

UYARI: Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız! Ayrıca Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan Tugbam.com sitesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.